Зеленському порадили призначити Порошенка очільником МЗС: подробиці

Майбутній президент Володимир Зеленський міг би призначити чинного главу держави Петра Порошенка міністром закордонних справ. Про це у Facebook написав блогер Сергій Іванов.

“Вітатиму активне залучення Петра Порошенка до сфери міжнародної політики України, у т. ч. його призначення на посаду міністра закордонних справ. Чому ні? Людина досягла очевидних успіхів у цій сфері, сама галузь не є потенційно корупціогенною, тобто навряд зацікавить Кононенка, Свинарчука та інших персон, які знищили перспективи його другого президентського терміну”, — зауважив блогер, пише Gazeta.ua.

“Або Олександра Турчинова — до сфери нацбезпеки, оскільки він 5 років цілодобово жив цим, а екзистенційний жах, який він наводить на окупантів із колаборантами, говорить сам за себе.

Попри критику, я б не радив прощатися з Уляною Супрун, Володимиром Омеляном та іншими чиновниками, які мають позитивний досвід здійснення реформ”, — додав Іванов.

“Головне — пам’ятати про реперні точкі, які, до речі, дуже чітко визначив на Безпековому форумі Арсеній Яценюк, потенціал якого має бути використаний новою владою. Це незалежність і територіальна цілісність, ЄС і НАТО, справедливість і економічний успіх”, — також заявив блогер.

Нагадаємо, у другому турі виборів президента переміг шоумен Володимир Зеленський. Його підтримали 73% виборців. За чинного главу держави Петра Порошенка проголосували 25% громадян.

Офіційні результати виборів ЦВК оголосить до 1 травня. Інавгурація новообраного лідера має відбутися не пізніше 3 червня.

Джерело

Share
error: Content is protected !!