Зеленський поставив крапку в дебатах з Порошенком: «показав зуби»

Вчора, 11 квітня, нарешті, стався перший діалог між кандидатами в президенти України Петром Порошенко і Володимиром Зеленським

Спілкування проходило в прямому ефірі програми «Право на владу» телеканалу «1 + 1».

Правда, кандидати не зустрічалися тет-а-тет, а спілкувалися по телефону, перебуваючи в різних країнах. Порошенко в Україні, а Зеленський у Франції. Там завтра у кандидатів пройде зустріч з президентом цієї країни Еммануелем Макроном.

Телепрограма почалася з того, що несподівано для глядачів в студії з’явився чинний президент, який відразу ж запросив Володимира Зеленського приїхати і почати сьогодні ж увечері дебати.

З Зеленським зв’язалися журналісти, і він погодився провести телефонну розмову з Порошенком. «Петро Порошенко знає, що я не маю в Києві. Що стосується дебатів, то я запросив його на НСК «Олімпійський» 19-го числа», – сказав Володимир Зеленський.

Між кандидатами почалася словесна пікіровка. Жоден з них не поступався. Зрештою, крапку в розмові поставив Зеленський. Він ще раз зазначив, що чекає чинного президента 19 квітня на «Олімпійському». «Точка», – закінчив Зеленський і перервав розмову.

Політолог Юрій Романенко зазначив, що «перші дебати між Порошенком і Зеленським пройшли в тому ключі, який нав’язав Зеленський після першого туру».

Петро Поршенко намагався змінити умови, але його спроба не вдалася. На думку політолога, «Зеленський не просто показав зуби, але і брутально поводився».

Як повідомлялося раніше, команда Володимира Зеленського закінчила переговори з представниками «Суспільного» про проведення дебатів кандидатів у президенти в студії телеканалу.

За підсумками переговорів сторонам так і не вдалося домовитися про дебатах. Про це повідомила директор департаменту зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ НГТУ Вікторія Сидоренко.

Вона розповіла, що представники команди Зеленського оглянула студію в телецентрі «Олівець», де могли б пройти дебати відповідно до постанови ЦВК. Вони також поговорили з представниками Національної громадської телерадіокомпанії України про закон «Про вибори президента України», однак за підсумками цієї розмови так і не погодилися на проведення дебатів в телестудії.

Замість цього представники кандидата наполягають на проведенні дебатів на НСК «Олімпійський».

Share
error: Content is protected !!