Заробив 1500, а відібрали 6500: в Україні суд почав карати за безневинну підробітку

Солдата-контрактника звинуватили в корупції через те, що той підробляв вантажником. Інцидент стався в Херсоні.Про це журналіст Денис Бігус написав в Facebook.

За даними журналіста, солдата притягли до відповідальності за те, що він «заробив нелегальний дохід» в 1500 гривень. Хлопець 10 днів підробляв вантажником.

«Умисне і Протиправне злочин» зафіксували в херсонському управлінні захисту економіки Нацполіціі. Суд постановив відібрати у солдата півтори тисячі зароблених ним гривень і, до того ж, присудив штраф в 5000 грн.

Бігус вельми критично прокоментував подію:«Разбодяжіть дизель? Дав БМП одному? Виніс пару калашів? Ха! Він в своїх особистих матеріальних інтересах 10 днів (ДЕСЯТЬ ДНІВ) підробляв вантажником. Заробивши нелегальний дохід в 1500 (ОДНА ТИСЯЧА П’ЯТСОТ) гривень. Нацпол (Нацполіція – Ред.) Захистив економіку держави! Ввалився солдату ч. 1 ст. 172-4 КУпАП, і притягнув до суду, де той особливо і не заперечував. Прокурор захистив економіку держави! І зажадав визнати солдата винним.

Суд б … взагалі потужно поповнив казну і ввалився військовому конфіскацію тієї полторашки до того ж 5000 (П’ЯТЬ ТИСЯЧ) штрафу. Людині, який пішов вантажником підробляти. Ось так виглядає не просто е … сором, так виглядає сором, який і е .. побрезгуешь. Вибачте за надлишок мату, я реально заліз в усі свої замітки, а вони специфічні і це важко пережити », – зазначив Бігус.

1

 джерело

Share
error: Content is protected !!