ВСУ йдуть в наступ, почалися бої за Горлівку: “увійшли в місто”

Збройні сили України рухаються вглиб Донбасу під Горлівкою, ватажки «ДНР» відводять своїх на північ від Донецька

Як стало відомо, передові підрозділи українських військових просунулися вглиб Донбасу ще на 350 метрів під Горлівкою. Також їм вдалося зайняти нові позиції на передовій.

Про це написав один з ватажків «ДНР» Ігор Гіркін на Facebook-сторінці. Він також повідомив про бойові зіткнення між бойовиками «ДНР» і українськими військовими.

Також Гіркін написав, що такими темпами сили українських військових скоро зайдуть в Горлівку. При цьому, бойовики «ДНР» будуть не в силах чинити опір і навіть захищатися через відсутність ресурсів. Також він зазначив, що сил на контратаку у бойовиків зараз немає.

«Укро-військові ще «посунулися»в «сірій зоні під Горлівкою. Хваляться, що вже «увійшли в місто». Поки це не так, але посунулися непогано – на відстань 350 метрів від передових позицій «корпусів» (прямо по околицях). Зараз там йдуть сутички і перестрілки. Начебто «нічого серйозного», – «партнери» все-таки … Але так в місто поступово і заползут – сил-то на нормальне прикриття … і тим більше на контратаку нема … », – написав Гіркін на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомлялося раніше, з 18 по 22 березня на передовій, в бойових зіткненнях в зоні ООС загинули п’ятеро бійців Збройних сил України.

Відповідну інформацію оприлюднили волонтери благодійного фонду «Повернись живим» в соціальній мережі Facebook.

Також раніше стало відомо, що 26 березня російсько-окупаційні війська «Л-ДНР» 23 рази обстрілювали українських військових, шість разів – із застосуванням забороненого важкої зброї.

Share
error: Content is protected !!