Вірменія в захваті від свого прем’єра: «В країні є відомі корупціонери, яких можна потрясти і отримати кругленьку суму на потреби країни.

Вірменія не потребує фінансової підтримки з боку Європи: в країні є відомі корупціонери, яких можна потрясти і отримати кругленьку суму на потреби країни. Про це під час брифінгу в Брюсселі заявив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. Політичні процеси, що відбуваються в Вірменії, які не залежать від матеріальної підтримки, в тому числі Європейського Союзу, додав він.

«Я вважаю, що ми досить ефективно боремося з корупцією в країні. Коли один європейський чиновник сказав, що в рамках однієї програми вони готові виділити суму Вірменії, я у відповідь назвав ім’я відомого корупціонера і сказав: «якщо гарненько його потрясти, то з його кишень ця сума випаде», – розповів глава уряду.

Суму, яку пропонували європейські колеги Вірменії, Пашинян запропонував залишити при собі – авось згодиться на «чорний день». «У нас є досить великий корупціонер. І не один. Ми цей шанс не упустимо ніколи, повернення до того, що було раніше не буде », – додав прем’єр. Зміни, які відбулися в Вірменії, не перетворюватимуться на предмет політичного торгу, підкреслив Пашинян. За його словами, влада Вірменії бореться проти корупції не тому, що цього хоче Євросоюз, а на вимогу вірменського народу.

Як зазначив прем’єр, він періодично задає колегам актуальне питання: що сталося з мільйонами євро, які прямували на боротьбу з корупцією в нашій країні останні 20 років, і наскільки це було ефективним? «Не буду приховувати, недавно один із представників Євросоюзу сказав мені:« як так вийшло, що в Вірменії така кількість прихованої корупції? ». На що я йому відповів: «вибачте, але тільки знущатися над нами не потрібно. Ви прекрасно знали про корупцію і про все інше ». Але мабуть у Євросоюзу були свої геополітичні уявлення, розрахунки », – підкреслив глава вірменського уряду.

Найчастіше представники ЄС не звертали уваги на ганебні процеси, які відбувалися в Вірменії, на процвітаючу корупцію. Їм, за словами Пашиняна, здавалося, що такий підхід принесе геополітичні привілеї.

джерело

Share
error: Content is protected !!