Військові розповіли кого хочуть бачити президентом: відомо, кого підтримають бійці ЗСУ

Захисники України побачили на власні очі, як сильно за останні роки змінилася українська армія. Причому змінилося не тільки забезпечення військових, а й ставлення суспільства до тих, хто захищає мирний спокій народу України.

Доброволець, захисник Донецького аеропорту, “кіборг” Даня Данський в ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” розповів, що бійці ВСУ вже зробили свій вибір, і чому військові підтримують кандидатуру Петра Порошенка на президентський пост, передає “Діалог.UA” .

За його словами, всі за Порошенка.

“Я бригади не буду називати, тому що це вже якась реклама виходить. Трохи не те. Всі – за Петра Олексійовича”, – сказав Данський.

“Кіборг” поділився, що в 2014 році він був у “Десні”, на фронт пішов добровольцем. Він побачив солдатів в буквальному сенсі босих які отримують копійки. Воювати доводилося в надзвичайно тяжких умовах, багато хто пам’ятає, якою була армія України в 2014 році.

Рятували тоді багатьох бійців бізнесмени, що служили також в ЗСУ, і волонтери. Однак за минулі п’ять років Армія України кардинально змінилася.

“У нас армія зараз дійсно входить в десятку найсильніших армій Європи. І ми вже можемо давати хорошу відсіч , причому спокійно і не напружуючись. Це стосується армії”, – підкреслив Данський і додав, що зараз ЗСУ готові до бою, мають новітнє озброєння і хороше оснащення.

ДЖерело

Share
error: Content is protected !!