Відео. “Якби запросив мене – Україну зробили б цукеркою.” Ніцой не проти стати міністром при Зеленському

Письменниця, борець за українську мову Лариса Ніцой зізналася, що прийняла би запрошення переможця виборів президента Володимира Зеленського стати міністром культури.

Разом з тим, вона схиляється до думки, що обійняти таку посаду новий глава держави їй все ж не запропонує. Своїми думками з цього приводу вона поділилася в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

“Якби Зеленський запросив мене стати міністром культури, то я, мабуть, пішла б. У мене є бачення того, як розвивати нашу Україну. Я дуже мрію не просто повернути наші традиції, а зробити Україну привабливою для іноземних туристів. Якби я була міністром культури, то, Боже мій, мої фантазії так розігралися, що ми б Україну зробили цукеркою. До нас би хлинули туристи. Ми б стали дуже привабливими”, — сказала письменниця.

Вона додала, що мріє відновити стародавні українські традиції. На переконання Ніцой, саме вони зможуть залучити іноземних туристів і прославити Україну на весь світ.

“Я дивуюся, що ми зустрічаємо китайський новий рік, підпалюємо ліхтарики, але свій давній новий рік ми не популяризуємо на весь світ. Адже колись українці святкували новий рік навесні. Вони виходили в поля, зустрічали жайворонків, водили хороводи.

Ми можемо перевести це в сучасну площину. Зустріти в українському стилі новий рік навесні — не означає змінити календар. Це означає повернути традиції і показати, як ми це робили. Це було б дуже цікаво для туристів”, — переконана письменниця.

Джерело

Share
error: Content is protected !!