Українцям не потрібен президент, який стане перед Кремлем на коліна, – Порошенко

Українцям та нашій країні не потрібен президент і верховний головнокомандувач, який стане перед Кремлем на коліна Про це заявив чинний президент України Петро Порошенко під час виступу в київському Палаці спорту в межах всеукраїнського громадського форуму «Відкритий діалог», передає Depo.ua.

«Українцям не потрібен президент і верховний головнокомандувач, який стане перед Кремлем на коліна. Не потрібен президент і головнокомандувач, який буде фліртувати або хіхікати з Путіним. Не потрібен президент і головнокомандувач, першим підписаним документом якого буде акт про капітуляцію», — наголосив він.

Порошенко зазначив, що «Росія намагається втручатися у наші вибори так само, як у вибори в США, Франції, Німеччині, як в референдуми в Британії і Нідерландах».

«Тепер вони ці технології планують задіяти і в Україні. Та українці більше не дозволять, щоби в офісі українського президента сидів російський агент», — вважає Порошенко.

Також він додав, що упродовж багатьох років українці боролися «не лише із зовнішнім ворогом — Росією».

«Ми долали ще і внутрішній скептицизм: безвіз — не дадуть, в Європу — не пустять, Томос не напишуть, економіка не підніметься, і пропало всьо. Ми кропіткою працею доводили, що можемо робити те, що для когось здається дійсно нереальним», — підсумував Порошенко.

Нагадаємо, 29 січня президент Петро Порошенко під час форуму в Києві назвав бідність одним із головних ворогів українців і оголосив концепт нової України «Велика європейська держава щасливих людей».

7 лютого ЦВК зареєструвала Порошенка кандидатом на виборах президента у 2019 році.

Порошенко обіцяє подолати бідність за рахунок розвитку агро- й IT-секторів, інфраструктури й туризму в разі переобрання главою держави на другий термін.

 

Share
error: Content is protected !!