У разі перемоги Зеленського повномасштабне вторгнення Росії – неминуче, – Цибулько

Політолог Цибулько заявляє, що у разі перемоги Зеленського повномасштабне вторгнення Росії – неминуче.

Якщо шоумен Володимир Зеленський переможе на президентських виборах, Україна не зможе уникнути повномасштабного вторгнення Російської Федерації.

Таку думку висловив політолог Володимир Цибулько на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Володимир Цибулько підкреслив: Росія готує повномасштабну війну з Європою, і першою на її шляху – Україна. Він також звернув увагу на заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова, що на українських кордонах вже зосереджені дуже серйозні сили противника.

«От на цьому «жарти» для нас можуть закінчиться», – підкреслив політолог.

Цибулько нагадав, що Росія може воювати не тільки підло, але й нападати в моменти особливої ​​слабкості супротивника.

«Москва може воювати вибираючи ті моменти, коли противник максимально ослаблений. Згадайте лютий-березень 2014 і окупацію кримського півострова. «Зелені чоловічки» повиповзали зі своїх нірок тільки після того, як «режим Януковича» впав, а в Києві вертикаль нової влади ще не встигла вишикуватись. Те ж саме було тієї весни в Донецьку і Луганську: активна фаза військового протистояння почалася в той момент, коли проходили вибори президента», – написав він.

Політолог вважає, що саме задля таких планів кандидат в президенти України Володимир Зеленський настільки вигідний Кремлю.

Також, вважає Цибулько, РФ може скористатися й відсутністю головнокомандувача.

«І цим в Москві традиційно неодмінно скористаються, почавши масоване вторгнення в Україну. Все це може обернутися не тільки безальтернативною поразкою, але і численними жертвами. А в кінцевому результаті – знищенням нашої держави, яка за останні роки нарешті знайшла свій шлях.

І, на жаль, у нас немає жодного приводу розраховувати на те, що божевільний кремлівський диктатор залишить нас у спокої. Поневолення України – це його стратегічна мета. Розслаблятися у нас немає можливості», – підсумував політолог.

Джерело

Share
error: Content is protected !!