Ти поймі, ми к украінцам очєнь хорошо относімся. Да, конєчно, много людєй здурєлі от пропаганди

Коротка розмова про Крим

Сьогодні на Привозі купляв хурму. Вечір. Погода так собі. Продавці помалу збираються. Отже, вирішую довго не шукати. Визначивши середню ціну, підходжу до випадкового прилавку, оцінюю товар і вирішую брати.
– Добрий день, скільки коштує ваша хурма?т– Трідцать пять грівєн, – відповідає чоловік років сорока.
– Добре, а це реальна ціна? – Да, конєчно, у нас вєс точній, ми чєстно работаєм. – Добре. – Вон смотрі, молдаванє дальше, тє точно обвєсят. Ми кримчанє, ми так нє поступаєм. – А ви в Криму звідки?
– Корєіз. Знаєш, где ето? – Звичайно. Це одне з двох десятків селищ у складі великої Ялти. – …(після паузи) Забірай за трідцать!

– Дякую. – Раз ти знаєш мою родіну, то бєрі за дьошево. Ти поймі, ми к украінцам очєнь хорошо относімся. Да, конєчно, много людєй здурєлі от пропаганди, но нє всє же, как іногда счітают украінци. Да і тє, што радовалісь, уже тоже раздуплілісь, лучше ім жить нє стало, уж повєрь мнє. – Вже не радіють возз’єднанню? – Да какой там. Нє смєши. Там сєйчас такая мразь руліт, так гайкі закручівают… Вон у моєго брата прішлиє тупо отжалі бізнес.– Співчуваю. Сподіваюся, він і від початку не підтримував окупантів?
– Нє «підтримивал». Он догадивался, чєм пахнєт, но провтикал і нє успєл спастісь. Даже с татарамі хоть і бивалі теркі, но общій язик находім лєгко, а с тємі уродамі із Россіі нікак. – До речі, в мене виникло питання: а ти себе ким вважаєш, українцем чи росіянином? – Ні тєм, ні другім. Я кримчанін. – Тобто, для тебе це окрема національність? – Да, но в составє Украіни. Єслі Крим окупірован, то і жить там я нє буду…
Отака от фігня.

Serhii Bryhar

Share
error: Content is protected !!