Терміново! Біда! Матуся вже ніколи її не обійме…

Біда нікого не попереджає про свій прихід і ніхто не є готовим до страшного горя, яке може постукати у двері в будь який день. Горе, що спіткало українську родину із м. Дрогобич, що на Львівщині, важко собі навіть уявити.

Тетяна Гужва

Вродлива, розумна, життєрадісна, на той час студентка, Тетяна Гужва кілька років  тому виїхала до США. Там вийшла заміж та народила донечку. Спочатку ніщо не віщувало біди, але за деякий час чоловік Тетяни почав зловживати міцними напоями і поводити себе дуже агресивно (неодноразово піднімав руку на дружину). Молода жінка заявляла в поліцію на нього і він навіть був затриманий, але вийшов під заставу.

Тетяна вже планувала втечу разом із дочкою, але, на превеликий жаль, не встигла. Тиран позбавив життя молоду маму і при цьому їхня дворічна донечка теж була в будинку.

2

Про біду родина Тетяни дізналась 5 квітня 2019. Тепер, крім неосяжного горя на  батьків дівчини звалилась  велика проблема: отримати опіку над маленькою онукою, яка на разі перебуває в притулку у США, а також перевезти тіло Тетяни для того щоб похоронити.  Це все потребує великих коштів, мова йде про кілька десятків тисяч доларів. Родина Тетяни не має необхідної суми і просить про допомогу всіх небайдужих.

Матуся вже ніколи її не обійме, але ви можете допомогти їй вирости в оточені люблячих її рідних людей, а не  в дитячому будинку на іншому кінці світу.

Тетяна та її донечка

Допоможіть переказавши скільки зможете, а також поширте інформацію.

Зробити ВНЕСОК ТУТ

Або на рахунок 5168 7554 3712 2126 Получатель Гужва Надія Миколаївна

 

Share
error: Content is protected !!