Суддя Лариса Гольник подала до суду на Порошенка: «Пане Порошенко, з’явіться до суду особисто. Не ховайтеся за спини своїх представників…»

Лариса Гольник

Президенте Петро Порошенко!
18 квітня чекаю Вас у суді.

У моєму архіві є фото 2008 року, яким після перемоги Революції Гідності та обрання Вас главою держави я тривалий час пишалася. Воно зроблене в перерві «Свободи слова» Савіка Шустера.
Тоді Ви ще не були президентом, а я суддею.

Тепер я дивлюся на розклад роботи Верховного Суду і думаю, що ж сталося за Вашого правління не так?

Чому я змушена позиватися до гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, щоб визнати його бездіяльність протиправною?

Можливо, зустрівшись у судовому засіданні з Вами особисто, я зрозумію, чому в умовах реформи, спрямованої на створення чесного та незалежного суду, успішної, за Вашими оцінками, реформи я потерпаю. Вже багато років поспіль!

Чому мене переслідують за бажання бути саме таким суддею – чесним і незалежним. Тобто реально бути суддею.

Чому органи, котрі за законом зобов’язані стояти на сторожі суддівської незалежності, протидіють саме таким, як я, чи Сергій Бондаренко, Віктор Фомін, Тамара Новікова, Роман Брегей, Pavel Parkhomenko, Лариса Цокол, Віталій Радченко та деяким іншим суддям.

А тих, хто спонукав мене чи колег переступати через закон, Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Вища рада правосуддя захищають від відповідальності.

Чому хабарники та казнокради залишаються «священними коровами» для правоохоронної системи (поодинокі виключення лише підтверджують загальне правило).

Чи в цьому є якийсь незбагненний для мене вищий державний інтерес?

Пане Порошенко, з’явіться до суду особисто. Не ховайтеся за спини своїх представників.

Мені дуже хочеться подивитись у Ваші очі. Почути Ваші аргументи.

Приходь… те!

Share
error: Content is protected !!