Станція Тарасівка. Прийняли вчора з сином міжнародний челендж. Бог любить добрі справи, тому на годинку виключив ураганий вітер та включив сонце

Станція Тарасівка. Прийняли вчора з сином міжнародний челендж. Бог любить добрі справи, тому на годинку виключив ураганий вітер та включив сонце)))

Хто наступний?

Не думайте за тих хто вбиває Землю! Це їх відповідальність перед нею та Богом.

А ваша турбота про нею це ваші особисті плюси у стосунки с матір’ю Землею!

1

2

3

4

5

Київщина Новини

Нагадаємо, у соцмережах набуває популярності флешмоб під назвою Trashtag Challenge, який закликає людей влаштовувати прибирання в різноманітних місцях, і тисячі інтернет-користувачів вже так і роблять.

Механізм такий: потрібно сфотографувати будь-яке місце, що перебуває в занедбаному стані, прибрати його, а потім викласти два фото – до і після прибирання, пише “ВВС-Україна”.

В соцмережах вже можна знайти чимало знімків прибраних пляжів і парків. Учасники флешмобу сподіваються, що надалі його популярність тільки зростатиме.

Вважається, що цей флешмоб ще у 2015 році запустила компанія UCO Gear, яка зробила це в рамках кампанії із захисту дикої природи.

Проте минулого тижня ініціатива отримала нове життя – після того, як публікація про флешмоб у Facebook набула популярності. У ній “втомлених підлітків” закликали доєднатися до акції і прибрати забруднені місця.

Наразі лише тільки в Instagram є понад 25 тисяч публікацій з хештегом #trashtag і його варіаціями – #trashtagchallenge і #trashchallenge.

Джерело

Share
error: Content is protected !!