«Скабєєвою назвали!» Ще одна журналістка «1+1» публічно підтримала Порошенка

Журналістка телеканалу «1+1» Євгенія Цвєтанська відкрито виступила перед другим туром президентських виборів на підтримку чинного глави держави Петра Порошенка.

Своєю позицією вона поділилася на сторінці у Facebook, зазначивши, що відвідала 14 квітня НСК «Олімпійський», де виступав президент.

«Працюючи фактично серед однодумців біля НСК «Олімпійський», отримала на свою адресу купу прокльонів і криків «ганьба». Навіть Скабєєвою назвали. Знала, що так буде? Знала», — написала вона.

«Кожен із нас повинен відповідати за вибір, який робить. Мій вибір — працювати на «1+1″. Не дивлячись на те, що мені соромно за маніпуляції певних програм проти чинного президента. Не дивлячись на те, що вважаю це неприпустимим і небезпечним під час війни», — підкреслила журналістка.

Цвєтанська нагадала, що не може забути певних маніпуляцій свого кандидата перед виборами в 2014-му.

«Як і не можу не визнати, що мою думку можуть поділяти не всі. І головне — пишаюся багатьма своїми колегами, які за 5 років зробили більше для країни, ніж якась жінка, яка комусь крикне в спину «зрадник», — додала вона.

За словами журналістки, «1+1» — це її свідомий вибір із багатьох причин.

«За свій вибір я вигребла свою порцію цілком. А голосує все ж таки не телевізор, а люди, в цьому нескінченному фейсбучному потоці «хто кого» мені імпонує одне — відкрита публічна відповідальність за свій вибір», — зазначила Цвєтанська.

Вона підкреслила, що буде голосувати за чинного президента.

«Не агітую. Не пояснюю. Не порівнюю. І не сперечаюся в коментарях. Просто відкрито беру на себе відповідальність за свій вибір», — підсумувала журналістка.

Джерело

Share
error: Content is protected !!