Щоб не посадили у 2014-му, я балотувався в президенти, – зізнання Добкіна

У 2014-му році неочікувано з’явилася перспектива мого ув’язнення. Мені загрожувало від 15-ти років позбавлення волі до довічного ув’язнення. Я розумів, що це все взято зі стелі, що я можу стати цапом-відбувайлом, і я почав боротися усіма можливими методами. Одним із таких методів було рішення піти у президенти.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Михайло Добкін.

Гість програми розповів, що на початку 2014-го року в нього були дуже важкі часи, адже він був одним із тих небагатьох людей, які не виїхали з країни та які не хотіли завершувати свою політичну кар’єру.

«Але я не падав на коліна перед владою, яка в 2014-му році була набагато сильніша, ніж сьогодні. Тоді неочікувано з’явилася перспектива мого ув’язнення. Мені загрожувало від 15-ти років позбавлення волі до довічного ув’язнення. Я розумів, що це все взято зі стелі, що я можу стати цапом-відбувайлом, і я почав боротися усіма можливими методами», – зазначив Михайло Добкін.

Одним із таких методів, додав політик, було рішення піти у президенти.

«От тоді я і прийняв рішення, що йду в президенти. І якби тоді в нас не відібрали Крим, якби вдалося запобігти тим подіям, що відбулися на Донбасі, я думаю, що в мене були б усі шанси вийти у другий тур із Порошенком.

Але моя кампанія згорнулася, бо 8,5 мільйона людей, які були готові підтримати мене, вони просто випали з неї. Шкода, бо вона згорнулася на самому піку. На додачу ще й замах на Кернеса, потім замах на мене у Херсоні. Але я вважаю, що я мав пройти цей шлях. І не тільки тому, що я хотів через публічність відкинути всі несправедливі претензії до мене з боку Генпрокуратури та СБУ, а й тому, що на той момент на мене посипався увесь негатив і від прихильників Партії регіонів за те, що владу «профукали», і від тих, хто ненавидів цю партію. Але я свій шлях пройшов і отримав колосальний досвід», – розповів Михайло Добкін.

Нардеп додав, що в цьому році він не зміг знайти мотивацію, щоб знову піти на вибори президента.

«Не моє це. Я не люблю когось наздоганяти. Мені подобається, коли наздоганяють мене», – підкреслив Добкін.

Нагадаємо, Михайло Добкін заявив, що в 2014-му році Янукович мав би залишитися в Україні, навіть попри загрозу смерті.

джерело ЗІК 

Share
error: Content is protected !!