Порошенко записав нове відеозвернення до Зеленського: «До зустрічі 14 квітня, на стадіоні» (відео)

Президент України Петро Порошенко записав нове відеозвернення до кандидата в президенти Володимира Зеленського.

«Володимире Олександровичу, спілкування з мільйонами українців важливіше, ніж вихідні в Парижі. І не ховайтеся від виборців, не втікайте від преси, не бійтесь опонента, не кидайте трубку, повертайтесь і поговоріть нарешті з людьми. До зустрічі в неділю [14 квітня], на стадіоні [НСК Олімпійський]», − йдеться у зверненні Порошенка.


Ввечері 11 квітня президент Петро Порошенко прийшов у студію 1+1 на прямий ефір програми Право на владу. Він запросив кандидата у президенти Володимира Зеленського приєднатися до нього і почати дебати прямо там, продовжити їх 14 квітня на НСК Олімпійський і закінчити 19 квітня у студії Суспільного.

Зеленський відповів, що запрошує Петра Порошенка на дебати на НСК Олімпійський 19 числа і поклав слухавку.

12 квітня ЗМІ повідомили, що на анонсовані Петром Порошенко дебати на НСК Олімпійський 14 квітня будуть пускати всіх охочих. Однак у штабі Порошенка вважають, що імовірність їх проведення не перевищує 20%: 12 квітня представник виборчого штабу Порошенко Олег Медведєв заявив, що дебати кандидатів не відбудуться з імовірністю 80%, тому що «один із кандидатів дебатів уникає».

Джерело

Share
error: Content is protected !!