Порошенко витратив 1,5 млрд власних коштів на Армію?! У його деклараціях цього нема. Мальдіви є, комуналка дітей є, а Армії нема (Відео)

Президент України Петро Порошенко 13 березня 2019 року в Чернігові публічно заявив, що витратив біля 1,5 мільярдів власних коштів, з яких сплачені податки, на армію.

Тільки от у його деклараціях про матеріальний стан за всі роки взагалі немає жодної згадки про витрати особистих коштів на допомогу армії.

Та й в задекларованих грошових активах і доходах така сума ледве набирається за всі п‘ять років – і то завдяки збільшенню доходів у 2018 році в 82 рази!

У деклараціях є величезні витрати на туризм (привіт, Мальдіви і європейські вояжі), дружину, навчання дітей, комуналку.

Про армію – ані слова!

Тобто, йдеться про неправдиві дані в деклараціях і ухилення від податків? Чи просто нас банально дурять?

Адже поки Порошенко знаходиться на посаді президента, перевіряти його слова антикорупційні органи не мають права. Недоторканність.

(Для порохоботів: пояснюю, що президент заявляє про ОСОБИСТІ КОШТИ, вкладені в армію.

Їх він зобов‘язаний декларувати. Немає в декларації – значить сказане брехня.

І ще, я щороку ретельно вивчала звіти Благодійного фонду Порошенка: там немає допомоги армії, можете самі пошукати на сайті в річних звітах).

Так, якісь кошти через власні компанії (якими за законом президент не має права керувати і розпоряджатися прибутком) він щось армії передавав: наприклад, снайперські гвинтівки, про що повідомляла його прес-служба. Але масштаби допомоги армії значно, ЗНАЧНО скромніші.

Розкрадалося більше в рази.

Тетяна Висоцька

Джерело

Share
error: Content is protected !!