“Готували провокацію, мене попередили”: Володимир Зеленський в Парижі пояснив, чому відмовився

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський впевнений, що проти нього на НСК «Олімпійський» готували провокацію, тому здавати аналізи там не погодився. Про це він повідомив в інтерв’ю, опублікованому на каналі «Новини України».

«Я дійсно не хотів їхати на НСК через дуже просту причину: я не знав, що там будуть робити з моїми аналізами потім» – сказав Зеленський.

За словами шоумена, проти нього на стадіоні хтось готував провокацію, про що його попередили. Він також додав, що після виборів ця інформація стане відома всім. Крім лабораторії «Євролаб», очолюваної його прихильником, у Зеленського є знайомство з засновником приватної клініки «Борис» Михайлом Рудацкім. Зеленський заявив, що погодився б здавати аналізи в одній з цих лабораторій.

Відмова звернутися до VADA він пояснив тим, що це волонтерська антидопінгова асоціація, а не Всесвітнє антидопінгове агентство. На думку Зеленського, Володимир Кличко, який запропонував йому і Порошенко здати аналізи там, теж втягнутий в політичну гру.

Варто відзначити, що Зеленський довіряє медицині за кордоном і погодився б поїхати здавати аналізи в разі потреби.

Джерело

Share
error: Content is protected !!