Галина Роспопа – що ж , я відпочила і врешті зібралась (вперше) написати свою думку про ці вибори

Що ж , я відпочила і врешті зібралась (вперше) написати свою думку про ці вибори. Зауважте,те, що напишу – суто моя думка, людини, яка глибоко в політичну ситуацію не заглиблювалась.

Та що тут говорити, я, навіть, розслідування Бігуса уривками бачила( Початок року виявився дуже напруженим в робочих моментах. Тому свій вибір сформувала на дуже відірваних між собою епізодах. Вибачте, якщо напишу щось неточне, чи безглузде.

Отже, до суті – у другому турі я буду голосувати за Порошенка.

Ще перед першим туром прочитала допис Остап Дроздов (Ostap Drozdov), що виборці Порошенка – це люди, які свідомо закривають очі на всі ті проблеми і злочини, що є. Так, це факт. Але, іншого варіанту – немає.

Перше «за» – Порошенку дають гроші. Не знаю, чому (кажу ж, що не експерт), але факт, що дають.

Друге «за» – дають гроші, а взамін вимагають усі ті нововведеня – деклараціі, прозоро, публічність. Не так, щоб це все ідеально працювало, але точно зрушення є.

Третє «за» – він хворий і релігійний. На скільки мені відомо, у нього цукровий діабет з нирковою недостатністю (цим для себе я пояснню його мішки під очима), а накласти на це релігійність – це може бути мотивом для бажання щось робити не тільки для себе. Хоча! тему релігії, на якій грають його піарники – вважаю чи не найбільш спекулятивною(

Четверте «за» – він знає мови, вміє говорити, виголошувати промови, він виглядає, як президент. Добре-добре, це примітивна причина, ну але для мене це важливо, після тих всіх Януковичів…

«Армія» – не знаю, що сказати про армію – знаю тільки від Влад Якушев скільки жахливих речей було на передовій, які безглузді команди давали, як обманювали наших захисників.Ну, але як ці ж самі захисники зможуть підкорятись Зеленському??? Як??? Це в моєму розумінні взагалі не вкладається. А в краіні військові дії.

«Мова» – я категорично проти насаджувати украінську мову російськомовним людям! На це має бути направлена державна політика, яка поступово перевчатиме людей, так би мовити, лагідно. Вважаю, що така політика зараз ведеться: квотами на тб, чи радіо, украінськими фільмами, які врешті зявилися.

Економіка» – тут я взагалі профан…, Знаю, тільки, що на Західній Україні є виробництва, які вийшли на європейський ринок, відкрились нові заводи тут. Робота на Львівщині є, щоправда професіі переважно робітничі і ніхто не хоче працювати на низьку зарплату (хто не вірить про роботу – приходіть працювати в обленерго, або загляньте у львівський ліфт – де кожне друге оголошення про роботу)) Знаю багато підприємств, які перевели людей на білі зп.

Взагалі мені імпонує, що почали якось та й виходити з тіні, платити податки, бо всі мають бути однакові, а не хитровимахані, як, наприклад, бляхарі. Кажуть, що ВВП трііішки росте, та? Ну і мій особистий добробут за ці роки покращився. Знавець економіки – вищий левел )))

Не буду більше писати поверхневих аналізів, але сподіваюсь, що думку донесла.

Ага і обливати брудом Зеленського теж не буду, він вже сам, мабуть, холодний від того, куди вліз.

Я довго вагалась з цим постом, який написала ще раніше, бо мені не подобається те, що робиться зараз між людьми. Моє близьке оточення давно знало мою думку, яку я спробувала тут викласти і мені видавалось, що цього достатньо. Але в час, коли хтось вагається можливо моі скромні думки допоможуть зробити той, чи інший вибір. Але я можу видалити пост, якщо побачу сильний срач під ним.

Галина Роспопа

Share
error: Content is protected !!